Eurookná

Eurookna Základom konštrukcie eurookien je trojvrstvový lepený hranol z dreveného masívu hrúbky 68 mm alebo 78 mm v štyroch prevedeniach: smrek, borovica, meranti, dub. Trojvrstvové lepenie, bez viditeľných vád, hrči, kazov a trhlín zabezpečuje maximálnu pevnosť a tvarovú stálosť eurookien i v najnáročnejších klimatických podmienkach. Eurookná sú osadené kvalitným rakúskym celoobvodovým kovaním MACO MULTI TREND, spĺňajúcim kritérium ISO 9001.

Kovanie TREND umožňuje jedinou kľučkou ovládať otváranie, sklopenie, štrbinové vetranie a uzavretie okenného krídla. Pri požiadavke zvýšenia bezpečnosti firma ponúka bezpečnostné kovanie I.S.

Pre zvýšenie životnosti sa používajú kvalitné rámové Thermo okapnice s prerušením tepelného mostu a krídlové okapnice na ochranu najviac zaťaženej časti krídla z exteriéru. Úroveň eurookien dopĺňajú aj izolačné dvojsklá, trojsklá s koeficientmi prestupu tepla od Ug 1,1 až do 0,3 Wm2/k a s možnosťou dištančného rámiku pre teplý okraj izolačných skiel v prevedení nerez alebo plast. Vysoký štandard drevených eurookien završuje moderná a ekologická povrchová úprava, využívajúca kvalitné náterové látky – laky a lazúry – založené na vodnej báze, nezaťažujúce životné prostredie.

Eurookna

Trojvrstvový masívny rám, kvalitné izolačné dvojsklá, dômyselné kovanie a ekologická povrchová úprava eurookien firmy DREAL, s.r.o. predstavujú ideálnu kombináciu špičkových úžitkových vlastností a estetických trendov.

Ochranu drevených eurookien voči mimoriadne zlým poveternostným podmienkam zabezpečuje aj hliníkové oplášťovanie okien z exteriéru systémom GUTMANN.

Okno je dôležitý prvok obalovej konštrukcie budovy, ktoré vytvára príjemný pohľad na budovy. Vyrábame rôzne typy – otváravé, otváravosklopné, sklopné. Súčasťou okna sú balkónové dvere, terasové dvere, presklené steny s pevným zasklením s posuvnými a odsuvnými mechanizmami.
DREAL, s.r.o.
Rajecká cesta č.1
013 13 Rajecké Teplice - Konská
tel.: 041/549 3570
fax: 041/549 45 62
dreal@dreal.sk
Created by Polygrafia Gutenberg © 2008, All rights reserved.