Cookie Consent by Free Privacy Policy website

O spoločnosti DREAL

Prácu s drevom sme dostali do vienka od starého otca, ktorý pôsobil v Rajeckej doline v 20. storočí, ako predseda družstva – Rezbár Rajec. V 70. rokoch prijal zakladateľ spoločnosti  DREAL, s. r. o. ponuku k vedeniu výroby v štátnom podniku Obnova, ktorý sa špecializoval na výrobu kastlíkových a zdvojených okien. Ako roky pribúdali, tak aj postupne nadobudnuté skúsenosti chcel pretaviť do vlastného podnikania. Ktoré sa mu podarilo zrealizovať začiatkom 90. rokov. Ďalším pokračovateľom rodinnej firmy je od roku 2000 starší syn zakladateľa Dreal s.r.o. a napokon sa do nášho tímu v roku 2009 pripojil najmladší syn.

Reálne podoby firmy DREAL, s. r. o.  začali pôsobiť na Slovenskom trhu od roku 1992, ktorého prvotným zmeraním bola stavebno-stolárska výroba. Po dvoch rokoch podnikania, sa firma chcela odlíšiť od zaužívaných a tradičných procesov výroby okna, preto sa manažment rozhodol inovovať a zaoberať sa myšlienkou, produkovať nové typy okien, tzv. eurookná, v tom samom roku, tieto smelé plány aj zrealizovali. Ako výrobcovia okien, sme sa zúčastňovali rôznych výstav, prednášok, ale aj zahraničných ciest, predovšetkým preto, aby sme zdokonalili samotnú produkciu vtedajších výrobkov, avšak hľadeli sme aj do budúceho smerovania podniku, čo ponúknuť konečnému spotrebiteľovi.

Vzhľadom na neustále zmeny noriem a trendov vo výrobe okien je našou prioritou obmena nástrojových profilov, čoho výsledkom je snaha vyrábať kvalitné výrobky s dlhou životnosťou. Základnou úlohou našej výroby je, aby úžitkové a estetické vlastnosti výrobkov uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

...vyrobiť drevené okno je umenie...my to ovládame!

 

Toto je náš slogan, ktorého sa držíme, keďže tvoríme umenie a práca s drevom nás baví, tak konečný výsledok a spokojný zákazník je zaslúženou odmenou, ktorá nás hreje pri srdci.